Mesajı Okuyun
Old 28-05-2014, 08:22   #3
Konuk

Varsayılan Eşim bosanmak istediğini soylüyor

Engin bey cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Dun aksam esimle konustuk ve bosanmak istedigini bu evliligin yürümicene inandigini anlasmali olarak bosanmak istedigini bir kac ay bana maddi anlamda yardim edebilcegini soyluyor.saygi duyduğumu ama bosanmk istemedigimi duzeltebilcegimiz soyledim ama hayir dedi kararliyim diyor bir anda bu kadar ciddi olmasi beni şaşırtti bunu uzun zamandir dusundugunu üzgün olduğunu söyledi ama ben manevi anlamda ozellikle kotuyum sanirim sorumluluk duygusu ağir geldi fakat evliliğin gereklerini hepimiz biliyoruz mantığıma uymuyor böyle basit olmamalı ne yapmam gerekiyor bosanirsam aile akraba ve cevrede bu durumu anlatmak sindirmek büyük ihtimal ailemin bazen suclayan sorularina cvp vermek bunlarla baş etmek cok zor psikolojim iyi degil sizce bu durumda anlasmalimi bosanmaliyim yoksa manevi tazminat hakkimi doguran sartlar varmi yasim 35 oldu niyetimiz evlenip cocuğumuz olmasiydi oda bunu biliyor fakat cocuk icin hep bir bahane cikardi birlikte olnamiz 3 yil,evlilik 1 buçuk yil ve bosanmamiz durumunda artı onumuzdeki belki en az 2 yil bu konuda geriye atti beni. bilemiyorum kanuni haklarim nelerdir ne tavsiye edersiniz. Tskr ederim iyi calismalar