Mesajı Okuyun
Old 10-12-2009, 16:49   #1
mert_tamer

Varsayılan evlenme için sağlık kurul kararı hakkında.

mrb. ben şizofreni tedavisi gördüğüm için, resmi nikah heyet raporu için xxx devlet hastanesine başvurdum. ordaki bayan dr. bana evlenmem için gereken heyet raporunu bu civarda sadece xxx ruh ve sinir hastalıkları hastanesi veriyor diyerek rahatsızlığım hakkında çeşitli sorular sordukdan sonra eğer dediğin gb. rahatsızlığın hala devam ediyorsa senin evlenmen için olumlu rapor alman çok güç ve bu rapor alman için birazda maddiyat gerekir dedi.

ben çalışmadığım için ve maddi sıkıntı çektiğim için xxxx ruh ve sinir hastalıkları hastanesine gidemedim.

ben size şunu sormak istiyorum. gercekden dr. nasıl bir işlem yapmam gerekir resmi nikah için sağlık heyetinden olumlu bir sonuç almam için.

birde eşim resmi nikah yapamadığım için kayınbabamın siğortasından yararlanmaktadır. eğer dr. heyetteninden evlenmem için olumsuz bir rapor alırsam eşim kayınbabamın siğortasını kullandığı için bana ve eşime sgk tarafından yaptırım uygulanırmı.

bu konudada eşimle benide aydınlatırsanız çok seviniriz. sizlere şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

m.t.