Mesajı Okuyun
Old 20-10-2007, 12:25   #13
mevzu hukuk

öncelikle hayırlı olsun,
Ben de büroyu açalı 9 ay oldu.İlk başta amaç ,giderleri en aza indirmek olduğu için herşeyde tasarruf yapmayı amaç edindim.
Büro açtıktan sonra 2 kitap aldım,biri hukuk rehberi diğeri de icra iflas hukukuna ilişkin el kitabı.ikisi de şuan son derece işimi görüyor.Bir de Sinerji içtihat programım var.Aradığım hemen herşeyi bu sayede buluyorum.
Dediğim gibi amaç masrafları aza indirmek olduğu için henüz icra programım yok.Adalet Bakanlığının internet sitesinden indirdiğim program işimi son derece görüyor.Birkaç kullanıman sonra zor gibi görünen programın aslında kolay olduğunu anlarsın.Oyuzden bence başlangıçta icra programı almaya gerek yok.Tabiki bu yalnızca benim fikrim.
Bir de benim için önemi anlatılmaz bir kaynak var ki o da THS...Bir davayı açmadan evvel muhakkak siteye girip konu hakkında araştırma yapıp,meslektaşlarımın görüşlerini alıyorum,bu konuda tüm site yöneticilerine tekrar teşekkür ederim..
Dilim döndüğünce anlatıcaklarım bu kadar,tekrar hayırlı olsun,iyi günler,iyi çalışmalar