Mesajı Okuyun
Old 24-07-2017, 12:24   #35
DELİBALTA YILDIRIM

Alıntı:
Yazan volkan_zen
Sayın Melektaşlarım herkese öncelikle geçmiş olsun!!!
Malesef ben de bu konuda mağdurum. Genelde arkadaslarınki sim kart ancak benimli daha başka. Ceza evine girişlerde devamlı olarak sim kartın olup olmadığı sorulmakta, benim de daha önce kullanıp iptal ettiğim ancak cüzdanımda bulunan kartlar vardı. Ancak x-ray cihazına gitmeden aklıma geldi çıkartıp kırıp arttım dışarıda. Fakat taa üniversite yıllarında tıpcı arkadaslarımdan birinin bana verdiği bir neşter kartvizitlerin arasında kalmış. cihazda görünene kadar onun halen bende olduğunu hatırlmakta güçlük çektim Ama netice malum benim hakkımda da tutanak tutup göndermişler ve o formalite izin verilmiş bugun bana davetname geldi, daha önceleri bir arkadasım da boyle bır durumla karşılaşmıştı tam hatırlayamamakla birlikte onun davasının da manevi unsur eksikliliği sebebiyle beraatle neticelendiğini tahmin ediyorum.
Biz avukatların durumu zaten belli ancak hakim savcılara ne demeli! Bir kaç hakim şikayetim oldu ancak bize çerez gibi izin veren o yüce makam hakime savcıya malesef izin vermiyor. Kannatimce Barolar Birliği daha böyle giderse bizim halimiz daha çoooookkkk perişan olur. Sevgilerle
Şüpheli Av. Volkan Özen

Merhabalar, sonuç ne oldu acaba? Bana da dava açıldı. Sonuç olumlu ise paylaşır mısınız? Şimdiden teşekkürler...