Mesajı Okuyun
Old 17-07-2010, 16:07   #1
Konuk

Varsayılan Çocuğa Karşı Cinsel Eylem Çocuğuma Psikolojisi Sağlam Raporu Verildi/ Beraat??

merhaba, bir yıl önce 12yaşındaki kızım evimizin yakınlarında bir şahıs tarafından tacize uğradı.şahıs kızıma cinsel organını göstermiş şahıs yakalandı biz şikayetçi olduk ve tutuklandı .ancak 5 gün cezaevinde yattıktan sonra avukatının itirazıyla tahliye oldu.sanık olayın başından bugüne kadar itiraz ediyor ben yapmadım diyor.mahkemede benim ve kızımın ifadeleri mevcut ancak başkacada bir delil yok.benim anlamadığım bu işin başka delili olurmu?kızıma buradaki hastaneden psikolojisi sağlam raporu verildi.oturduğumuz semtte daha önce buna benzer olaylar yaşanmış sanığı emniyette daha önce semtimizde tacize uğrayan kişilere göstermişler ancak hiçbirisi teşhis edememiş.sanık mahkemede bunu dile getirdi.ve başka bir iddiasıda babası ticaretle uğraşıyormuş ve batmış piyasaya çok borcu varmış bu yüzden iftira atılıyor ben üniversite öğrencisiyim mağdur oldum diyor ve hakimin savcının gözüne baka baka yalan söylüyor.hakim adli tıp kurumuna göndermeye gerek görmedi.eğer adli tıp kurumuna gidersek ve oradanda sağlam raporu çıkarsa sanık beraat mi edecek bu nasıl sistem.