Mesajı Okuyun
Old 05-11-2010, 22:18   #7
Ayten dere

Olumlu

merhabalar ben yusuf kayanın ablasıyım kardesim babamın durumunu iyi bir dille anlatamamış ben size anlatayım. babamı bel ağrısından dolayı istanbulda özel bir hastaneya götürdük orada bizi onkoloji bölümüne yönlendirdiler ve kanserin bütün vücuda yayıldığını söylediler ve petsitini çektiler karaciğerden biyopsi alındı bunun dısında bir sürü tahlil yapıldı bu tahlillerin souçlarını beklemeden doktorumuz reçeteye birseyler yazarak bizi baska bir özel hastahanesindeki doktor arkadaşına gönderdi ve oda bizi yarım saat içinde 15-20 dakikalık bir operasyon geçireceğini söyledi ve herhangi bir tahlil yapmadı günü birlik yatış yapıldı 17 milyar alındı. babam hastahanede bir gece yatmak istedi doktor ise bir güne bile gerek olmadığını 15 dakika içerisinde gidebileceğini söyledi. bizede kanserin tüm vücudu sardıgını ve üç aylık ömrü kaldığını söyledi ve babam şuan ayağıyla yürüyerek girdiği hastahaneden yüzde 92 felçli çıktı ikinci gün bizi hastahaneden çıkarttılar. baska bir hastahaneye kemoterapiye gönderdi. ve babamın tüm tahlilleri ameliyattan sonra temiz çıktı. eğer tahlil sonuçlarını bekleseydiler babam şuan bu halde olmazdı tüm ankara ve istanbuldaki hastahanelere götürdük babam kanser değildi merhametli adaletli ve dürüst hukukçulardan yardım bekliyorum saygılarımla...