Mesajı Okuyun
Old 25-12-2011, 17:28   #1
Konuk

Varsayılan 2 çocuğum var ve eşim beni aldatıyor

öncelikle hepinize iyi günler dilerim benim konum biraz uzun senelerdir çekiyorum ve suan burda nasıl toparlarım bilmiyorum..ben 17 yıllık evliyim 2 çocuğum var her ikiside ilkokul çağında eşim 40 ben 34 yaşındayım ev hanımıyım eşimin kendi şirketi var durumu ii iş yeri arabaları evleri memlekette arsaları var.2007 yılında eşimin değişimleri başladı eve geç gelmeler kendine bakmalar beni çirkin görmeler sonunda olay patlak verdi eşim 19 yaşında bir kızla birlikteymiş yakaladım aldım karşıma ikisinide inkar ettiler tabi bende kocama inanmayı seçtim bir müddet sonra bir ev tuttuklarını dini nikah ve düğün dernek yaptıklarını öğrendim tabi mecburen kabul etti ve benden ayrılmak istediğini söyledi ben kabul etmedim şimdi o günden bu yana ilişkileri devam ediyo biliyorum benden gizli saklı götürüyo ilişkisini telefonlarını yakaladığımdada inkar ediyo hala ama biliyorum birlikteler sırf mal paylaşımı olmasın diye benide o kızıda idare ediyo.biraz uzattım kusurabakmayın size sorum biyerde okudum aldatılmanın üzerinden 5 yıl geçince dava açma hakkım kalmıyomuş affetti olarak göründüğüm için bu doğrumu birde boşanma durumunda 2002 yılından önce edinilmiş mallarda hak iddaa edebilirmiyim..aldatılmak benim istediğim bişey değildi sonuçta bunu yapanın en ağır şekilde cezasını çekmesini istiyorum,biliyorum bunları söyleyince itici duruyorum ama şunuda unutmayın ben yıllardır aldatılıyorum ..lütfen cevap verin bana çizebileceğim en doğru yolu gösterin şimdiden teşekkürler...