Mesajı Okuyun
Old 27-01-2007, 15:41   #8
mehmetseyrek

Sayın Meslektaşım,
Kişiliğinizi hedef aldığım konusunda bir izlenim edinmenize neden olduğum için çok üzgünüm.Sizden beni bağışlamanızı diliyorum.Amacım bu değildi.Ben rastgele yazıları okurum ve orada dil yanlışları varsa onları ortaya koymaya çalışırım.Elbette bu arada kuralın ne olduğunu da belirtmeye çabalarım.Kimsenin kişiliğiyle uğraşmam.Hem bunu neden yapayım ki?Üstelik sizi tanımıyorum.
Kimi zaman da kendi yazdığım bir yazıda kural hatası olup olmadığını tartışmaya çalışırım.Nitekim ".... ne..... ne... "konusundaki tartışma böyleydi..Bu nedenle benim yazımda ne kadar yazım yanlışı olduğu önemli değil.Bu yanlışların saptanıp doğrusunun ortaya konması önemli.Benim yazılarımdaki yanlışları bulup bunları belirten ve bundan böyle de belirtecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunarım.Sizden de tekrar tekrar özür dilerim."ÂKİTLER,AKİTLERİ AKDEDERLER" konusunda yazmayı tasarladığım yazıyı artık sanırım yazmaya değer bulmayacağım.Daha az alıngan meslektaşlarımın yazılarındaki dil yanlışlarını tartışmaya açacağım.Yine de onlar arasında da "hassas" olanlar çıkabilir.Saygı duyarım.Hemen ondan da vaz geçerim.
Belki de bu işlerden elimi eteğimi çekmek daha iyi. Bilemiyorum.
Sayın meslektaşım Adil Giray Çelik, amacım sizi üzmek değildi; kişiliğinizi hedef almak ise hiç değildi.Bir kez daha bağışlanmam dileğiyle sağlık ve esenlikler dilerim.
Av. MEHMET SEYREK