Konu: Boşanma
Mesajı Okuyun
Old 07-11-2019, 11:27   #1
Konuk

Varsayılan Boşanma

Merhaba ben 2 yıllık evliyim ve şimdiye kadar çok sıkıntılar yaşadık 1 yaşında bir oğlum var ben boşanmak istiyorum eşimin hareketleri yaptığı şeyler bardağı tasti ve psikolojikde bir rahatsızlığı olduğunu düşünüyorum bunun için e devletinden e nabıza baktım ve benimle evlenmeden 1 2 yıl içinde ruh sağlığı hastanesinde tedavi görmüş yani tanı konulmuş ve ilaç vermişler sanırım kullanmamış yalan çok konuşuyor konuştuğu yalana kendi o kadar inanıyor ki ben bilsem bile hala yalan konuşuyor, boşandiğimizda oğlumun velayetinin benim üstümde olmasını istiyorum ve kendi soyadimi oğluma vermek istiyorum bu mümkünmüdür?eşimin üsünde bissürü borç var sicili bozuk ailesininde keza aynı şekilde benim oğlum bunlardan etkilensin istemiyorum ve boşandiğimizda da görmesini de istemiyorum çocuğumu, böyle psikoljik rahatsızlığı olan biri oğlumun da dengesini bozacak kavgalarımızda yanında bağırıyor hiç umrunda olmuyor şimdi bile etkileniyor çocuğum,herşeyin istediğim gibi olması için ne yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz lütfen