Mesajı Okuyun
Old 13-10-2006, 00:30   #7
Fevzi Yavuz

Varsayılan Teşekkürler

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Sevgili Dostum Fevzi,

Bu konuda söylenecek o kadar şey var ki...Daha bu sabahki duruşmamda aynı sorunla karşılaştım.Hakim azil ile ilgili bir davada dosyayı avukat bilirkişiye göndermişti.Bugün hakime "Dosyayı bilirkişiye gönderecekseniz hiç olmazsa Borçlar Hukuku Kürsüsü'nden bir profesöre gönderin" dedim. Aldığım cevap;"Avukat bey, onlar uygulamadan uzak" oldu. Ben de "Ben bir avukat bilirkişinin azil konusunda sizden(Burayı vurguyla söyledim. ) ve benden daha bilgili olduğuna inanmak istemiyorum." dedim. Ara karar "Verilen itiraz dilekçesi incelendikten sonra karar verilmesine" şeklinde yazıldı.

Bu konuda çok şey yazıldı dedim ya...Sayın Av.Hulusi Metin'in aşağıya alıntısını yaptığım yazısı bunlardan birisi ve ben çok beğendim. Link adresini aradım bulamadım. Ancak, daha önce bilgisayarıma kaydetmiştim. Bugünkü dava ile birlikte 2 davamda da kullandım. Kendisi nadiren THS'ye uğramakta olduğu için, teşekkür etme ve yayınlama izni alma fırsatım olmadı. Yine yayınlarken umarım tamamını ve hatasız yayınlamış olurum.

Saygılarımla

Sevgili Fevzi, güzel iltifatların ve sesini duymak için 3 defa aradım. Ama sana ulaşamadım.Sıramı savdım...

Sayın Av.Hulusi Metin'in THS deki yazısı:

Suat çok teşekkür ediyorum.sitede gezinirken ve yazılarını okurken eşimde yanımdaydı sana çok selamı var bu taraflara gelirsen haberimiz olsun. Aramışsın beni mahcup ettin,teşekkür ederim
Ayrıca bu site ve sayın meslektaşlarımızın katkıları gerçekten çok büyük bir açığı kapatıyor hepsine çok teşekkür ediyorum bunlar sizlerin gayret ve çabalarıyla oluyor çok şey öğreniyorum dahası "ya hep mi benim başıma gelecek bunlar "dediğim şeylerde yalnız olmadığımı anlıyorum.Çok samimi ve düzeyli bir forum.Sevgi ve saygılarımla.