Mesajı Okuyun
Old 23-09-2009, 21:56   #86
Av. Burcu Polat

Alıntı:
Yazan trajikomedya
evet arkadaşlar,tecrübeli fakültedaşlardan biz yenilere yardım zamanı
-ahmet haluk atalay (hukuk başlangıcı)
-nadi günal (roma hukukuna giriş)
-meral gürbüz (medeni hukuk)
-bülent yücel (anayasa hukuku)
-filiz tepecik (iktisat)
-doğan gökbel (briç)

erdal onar yok

hocalarla ilgili görüş,taktik,uyarı vs. bekliyoruz.

evet arkadaşlar, öncelikle hayırlı olsun hepinize başarılar diliyorum ben 2009'da mezun oldum sizse yeni başlıyorsunuz hocalarla ilgili tüyoları veriyorum arkadaşlar:
-ahmet haluk atalay: dersleri çok sıkıcı geçer, iyidir bilgili bir hocamızdır ama ne yazık ki ses tonu ve anlatım şekli adeta insanı narkoz yemişe döndürür ve uykunuzu getirir :S dersleri takip etmeden sadece açıkçğretim hukuk başlangıcı kitabıyla AA alabilirsiniz.
-nadi günal: roma hukukunun pratikte gereksiz olduğunu bildiğinden dolayı özellikle size 1. dönem kabaca roma hukuku ve hukuk başlangıcı,2. dönem gene gene olarak borçlar ve eşya hukuku anlatır.şeker gibidir, dersleri zevklidir.4 sene önce için söylüyorum dersleri hep dolu olurdu ondan çok şey öğrenmeye bakın.ayrıca derste sıkıldığınızı anladığında ara verir hikayeler anılar anlatır.
-meral gürbüz: okulumuzun asistanıdır.dersimize pratik çalışmalar hariç girmemişti dolayısıyla tam bilgim yok.
-bülent yücel: erdal onar'la karşılaştırılamaz elbette ama gene de onun öğrencisi, bülent hoca da dersi güzel anlatır takip etmenizi öneririm.
-filiz tepecik: iktisada başlayıp da ben neden hiçbişey anlamıyorum demeyin arkadaşlar merak etmeyin biz de hiçbirşey anlamıyorduk ve gene de anlamıyoruz nasıl geçtiğimi bende bilmiyorum ama sanırım filiz hoca halimize acımıştı.sınav nasıl olsun dediğinde hiç tereddüt etmeyin ve hemen test istiyoruz deyin, bu çok önemli geçmeniz için!hatta ısrar edin yalvarın test olsun diye.
-doğan gökbel: briç dersi almadım ama doğan hoca çok tatlıdır.öğrencilerini -çok başarısız olunmadıkça- üzmez

-ERDAL ONAR: ANLATILMAZ YAŞANIR! tartışmasız ve açık ara en muhteşem anayasa hukukçusudur.ondan anayasa hukukunu öğrenmek ayrıcalıktır.