Mesajı Okuyun
Old 02-10-2007, 21:52   #246
Seyda

Hem dershaneye gidip hem konuları nasıl yetiştiremediniz hayret!! Demek kursla,dershaneyle çok da alakası yokmuş..

Batur; İdare ve Ticaret'e de bakın tabii..Kaç saat çalışıyorsunuz bilmiyorum ama yetiştirebildiğiniz kadar artık..Söylediğim gibi, bitireceğiniz derslere hakim olmanız bile yeter, tabii Genel Kültür ile birlikte..

Ayrıca sakin olmaya çalışmanızda fayda var. Hayatımda heyecanlandığımı hissettiğim tek sınav 'Hakimlik Sınavı' idi.ÖSS'nı bile çok rahat geçirmiştim Hakimlik sınavından önce Gazi Üniversitesi'nin merdivenlerinden çıkarken mideme öyle bir ağrı girmişti ki.. Yanımdaki can yoldaşım, sınava alt katta girecek olan arkadaşım, istersem sınavdan çıkabileceğimizi, bir sorun olursa hemen haber vermemi, düşünmeden sınavı terkedeceğini söyledi..O an o destek bana büyük bir kuvvet verdi ve soruları görünce kendimi Themis'i çözüyormuşum gibi hissettim (Gerçi hissettim de ne oldu, yine de olmadı!! )

Anladığım kadarıyla siz çok heyecanlısınız. Ama emin olun; soruları gördüğünüz anda tüm heyecanınız bitecek..Ayrıca lütfen bu sınavın 'ne başlangıç ne de son' olduğunu (olmadığını ) unutmayın!!