Mesajı Okuyun
Old 30-03-2009, 13:41   #1
Konuk

Varsayılan nasıl kurtulabılırım

meraba.ben 9 yllık evlı bır cocuk annesıyım.bundan 5 ay once mardıne abımın dugunune gıttıgımde bırını gordum oyle ablamlarla otururken laf olsun dıye bunu aradım.ama aradıgımda kesınlıkle sevgılı olalım dıye aramadıgımı oylesıne aradıgımı soyledım.oda zaten evlı oldugum ıcın oyle bıseyın mumkun olmadıgını soluyodu.ama gelın görunkı zaman olayları farklı yerlere cektı.oda bende daha sonrakı gorusmelerımızde kendımızı kaptırmaya basladık.ama ben bunu farkedınce artık gorusmek ıstemedıgımı,yaptıgımızın dogru olmadıgını soyledım.bu oncelerı kabul ettı aramadı.ogunlerde yengemde memleketı mardıne gıtmıştı.telefonu olmadıgı ıcın yengeme ben telfonumu vermıştım.buda onların cok samımı aile dostları oldugundan yengeme hoşgeldın demeye gıttıgı sırada bı bahaneyle tleofunu alıp benım cok özel fotolarımı kendı telfonuna aktarmış.daha sonra bunlarla benı tehdıt etmeye basladı.resımlerı eşime ben ona gondermışım gıbı gosterecegını,eşim evde yokken onu eve cagırıp onunla bırlıkte oldugumu daha bırsuru ıftıralarla benı korkutup ıstedıklerını yaptırmaya calıstı.bu isteklerının basındada benden para sızdırmak gelıyor.tam bunları yaşarken hamıle oldugumu ogrendım.bu benı aradıgında hamıle oldugumu artık benı kesınlıkle rahatsız etmemesını soyledım.hamıle oldugumu duyunca dahada cok sinirlenıp ıftıralarını ve tehdıtlerını cogaltmaya basladı.eşimle kalmayıp aileme uydurdugu seylerı soyleyecegını,resımlerımı ınternete verecegını,ailemın bulundugu ılceye afiş yapıp asacagını flan soyleyınce bende mecbur kalıp aileme herseyı anlattım.budefa abilerımı,annemı,ablamı,yengemı,babamı arayıp tehdıt etmeye basladı ve eşim duyana kadarda peşimi bırkmayacagını soyledı.bu korkularıyaşarken ıkı aylık cocugumu karnımda kaybettım.buyuk travmalar yaşadım.intiharı bıle dusundum.eşim duyarsa ailem yuvam bı hıç ugruna yalanlar ugruna dagılırsa zaten yaşayamam.şimdide babamı arayıp dusurdugum cocugun kendınden oldugu yalanını soylemış.halbukı bırdefa bıle yuzyuze gelmedık.eşim yokken onu eve aldıgımı,dugunde banyoda onunla bırlıkte oldugumu soyleyecek kadar ilerı gıttı.tlfon faturlarımı odeyıp hesabıma para yatıracaksın dedıgınde rddedınce tamam bende eşinden alırım o parayı dıyo.cok zor durumdayım.neolur eşim duymadan bu konuyu nasıl hallederız bana yardım edın.eger eşim duyarsa onun yalanlarına ınanır cocugumu benden koparır bende yaşayamam kendımı öldürürüm.tek carem hukukı yollar ama eşimin duymaması mumkunse??cevabınızı beklıyorum napabılırız yardım edın lutfen