Mesajı Okuyun
Old 07-12-2009, 10:25   #1
Konuk

Varsayılan aldatma nedeniyle boşanma davası..

merhabalar.. 10 ağustos 2006 günü evlendik.. suan 22 aylık bir kızım var..eşimin beni aldattığını ilk önce 9 eylül 2008 yılında uzun araştırmalarım ve takiplerim sonucunda ortaya cıkardım.. yalanlar söyleyip beni kandırdı.. ben de ona inandım.. ve affettim.. daha sonra ki aldatmasını 6 eylül 2009 da tekrar aynı yöntemlerle ortaya cıkardım.. öğrendiğim gün evi terkettim ve evi boşalttık.. 4 aydır ayrıyız.. boşanmak için hala dava açmadım.. en kısa zamanda acacam..aldattığı kızı buldum ve msn den eşim adına konustum.. ve kayıtlarını aldım.. onunla iş yerinden tanıştığını, onunla bir ilişki yaşadığını yalanlar söyleyerek onunla hangi tarihlerde buluştuğunu kızın yazmasını sağladım..kzın ismini biliyorum.. eşimle aynı işyerinde calıştığı için ordan kzın adresini kim olduğunu bulabilirm.. eşim hala inkar ediyor onunla birlikte olmadığına dair.. suan üzerime olan bütün borçları ben ödüyorum.. ayrıca abimden bizim için çekmesini istediğimiz krediyi de ben ödüyorum..
sorum su?
Eşime karsı nasıl bir dava açabilirim..davamın içinde ne gibi taleplerde bulunabilirim... aldattığı kız içinde yuvamı dağıttı için tazminat davası acabilirmiyim.. zina davası acsam sonucunda kızımın onun üzerinden düşmesi için talepte bulunabilirmiyim..tüm haklarım nelerdir.. teşekkürler.