Mesajı Okuyun
Old 04-04-2014, 15:53   #25
ersintoker

Varsayılan İtiraf

Nasıl değiştin,,, zamanla nasıl tutsak ettin beni kendine,,, gözaltıların en acımasızıyla bağladın elimi kolumu,,, içinde pusu kurmuş canavarı çıkarıp üstüme saldın,,, utanmazca, her akşam yaklaşırken yanıma hep sorular yanan gözlerinle bakmıyor musun bana,,, bıktım artık,,, nefret ediyorum senden,,, sonra indiriyorum gözkapaklarımı üzerine,,, sana dair ne varsa, bana bulaştığın, bulaştırdığın her yerin her şeyin üzerine,,, seni yok edip kendimi varettiğim bir dünyaya açılıyorum,,, sen anlayamazsın, kimse anlayamaz belki ama,,, hayal değil, rüya değil bu,,, usulca araladığım kapının koluna değdirdiğim anda içim ürperiyor, bilinen ve yaşanan heyecanlardan çok farklı bir şey,,, sonra tanımlanamaz, anlatılamaz sanki, bir yerde buluyorum kendimi,,, mavi çayırları hatırlıyorum,,, bir ağaç, gövdesi buzdan ışıl ışıl,,, kollarını bana doğru açmış iri dallarından birinde ibrişim kanatlı bir salıncak,,, sonra o geliyor,,, tanıyorum onu, ta çocukluğumdan,,, hatta lise yıllarımdan çıkıp da,,, ürperiyorum,,, yüzünde, unutamadığım o gülümsemesi,,, biraz çekingen, yanaklarında pembemsi bir çağrı,,, ama içinde hoyrat bir fırtınayı sakladığını biliyorum ben,,, ellerini arıyor gözlerim,,, iri kemikli, geniş ayalı, ince uzun parmaklarıyla açılmış bir yumruk gibi sert,,, çağırıyor,,, çağırıyorum,,, kollarım dolanıyor bedenine,,, nefesi kulağımda fısıldıyor adımı,,, ah diyorum ah,,, işte hep bu anı beklemiştim,,, salıncak,,, bir kucak gibi çekiyor kendine bizi,,, işte o anda…

Sen aldanıyorsun,,, aldatıyorum seni,,, anlıyor musun,,, işte tam o anda!