Mesajı Okuyun
Old 07-06-2016, 15:51   #1
Konuk

Varsayılan Eşimin Ailesini sürekli karışıyor ve eşim aşırı derecede bana yükleniyor üstrlik hamile oldugumu bile bile.

Merhaba. Benim yaklaşık 8 aylık bir evliliğim var. Görücü usulü evlendik. Hem aynı köy hem de aileler tanıyorlardı. Evlenmeden önce eşimin ailesi biz karışmayız gitmeyiz gelmeyiz gibi bi takım laflar ettiler. Herşey güzel hoş. Kayınpederim benimle birlikte kalıyor. İlk başlarda karışmıyordu. Daha sonra Görümcem çok karışmaya başladı daha sonra kayınpederimi doldurmaya başladı. giyimimden kuşamıma karışmaya başladılar. yaptığım yemeğe temizlediğim eve herşeye karışıyorlar. hamile olduğum halde bana ağır şeyler söylüyorlar. eşim hiç yanımda olmuyor Sürekli onları tutarak beni çok fazla üzüyor ve sinirlenmemi sağlıyor. Çocuğunuz için gerekli olan Doktor masraflarını karşılamıyor sürekli Ailesine para yardımı yapıyor ama bana hiçbir şekilde bir para yardımında bulunmuyor Bu da Dolayısıyla ondan soğumama sebep oldu. ailemle benim hakkımda sürekli yalan yanlış Orada Burada Laf konuşuyorlar. değişimi doldurarak benimle kavga etmesine sebep oluyorlar. sürekli kavga ve psikolojik baskı yüzünden boşanmayı düşünüyorum. çocuk doğduğu zaman velayeti kime verilir? Kayınvalidem vefat etti ve ona bakabilecek evde herhangi bir bayan yok. bana verilme olasılığı nedir? benim ne tür yerlere başvurmam gerekiyor Bunun hakkında bilgi verir misiniz? gerçekten çok kötü psikolojim bozuldu o psikolojik baskı görüyorum.