Mesajı Okuyun
Old 30-10-2007, 16:07   #22
avacem

Sn.Avecem

"Karı" sözcüğünü kullanan sizsiniz.

Üyelerin bu sözcüğün kullanılması karşısında şaşkınlık geçirdiklerini söylemem yanlışlık ise,elbette,düzeltirim.

"Cengiz Han" örneğini veren sizsiniz.

Cengiz Han ,eşine "Hanım" diyerek kadına ne kadar değer verdiğini gösterirken ,bu gün ve 2007 de "karı" sözcüğü seçiminin Cengiz Han örneğinin çok fazla gerisinde kaldığını anlatmaya çalışmamda bir yanlışlık yapmışsam,elbette düzeltirim.

Şahsınıza ,düşünce sisteminize ve diğer kişisel özelliklerinize ilişkin hiç bir şey yazmadığımdan ,diğer yazdıklarınız hakkında bir düzeltme yapılması gerekiyorsa,onu siz yapmalısınız.

Alıntı:
Sizinle farklı düşünce yapısında olduğumuz ve size karşı yazacağım her türlü mesajın altında kalmayarak bana her yazdığım mesajın içeriğini düzelttirmeye çalışacağınızı fark ettim. Bu nedenle sizle ve bu konu ile ilgili daha fazla tartışma yapmadan bu konuyu burda en azından kendim için kapayarak mesleğimle ilgili konulara vakit ayırmaya karar verdiğimi saygılarımla bildiririm.[/font]
İnanın soru metnimdeki soruna dair birtartışma zemininde yıllarca konuşmak varken bir kelimenin ardından bu kadar vakit harcamak toplum olarak yaptığımız bir hatayı göstermekte. Fayda getirmeyecek şeylere harcanan mesai saatinde üzerimize toplum olmadığını düşünüyorum bu karşılaştığım son olaydan ötürü.
Bundan sonra bu başlığı takip etmeyeceğimden burda şahsıma yönelik mesajları okuyamayacağımı bildiriyorum.şunu bilmenizi isterim, tartışmadan kaçınmak değil bu yaptığım.farklı düşüncedeki insanların birbirlerini ikna edemediğini öğrenmiş duurmdayım hayattaki tecrübelerimden. hele ki sabit hale geldi ise.Bu yüzden konuya daha fazla vakit ayırmamak ve hukuki paylaşımı sağlamak için oluşturulmuş sayfaları daha fazla meşgul etmemek için "pes" ediyorum karşınızda.
İyi çalışmalar.