Mesajı Okuyun
Old 14-06-2011, 19:10   #23
hukukcugokhanozkan

2. 3. 4. ve daha nice kez kaybedenler hakkı yenenler..yani biz
14 Haziran 2011 17:35 Düzenle Sil
evet hayalkırıklığını bikez daha yaşayanlardan ilki olarak duygularımı ifade etmek isterdim ama bu anlatılamaz bişey..ifade edilemez paylaşılamaz..ne denebilir ki hangi söz ifade edebilirki
dogrudan zilyet

14 Haziran 2011 17:44 Düzenle Sil
kazanan arkadaşlar a da hayırlı uğurlu olsun diyor tebrik ediyorum kendilerini
dogrudan zilyet

14 Haziran 2011 18:04 Düzenle Sil
4. mülakatımdı yine kaybettim hakkımı hiç kimseye hiçbir zaman helal etmiyorum dilerim hakkımı yiyenlerin binbir soyundan çıkar onlarda bu acıyı yaşarlar başka ne diyeyim ki
sınırsız1988

14 Haziran 2011 18:11 Düzenle Sil
zilyet, sınırsız (

çok şey demek istiyorum cidden ama denicek bişey yok. pes etmeyin derim.
cebri icra

14 Haziran 2011 18:30 Düzenle Sil
hakkımı kesinlikle helal etmiyorum..evet tüm soruları özgüvenle dört dörtlük cevaplamanın mutluluğuyla ordan çıkarken şuan kimliğim yüzünden elenmiş olmanın acısını hatta öfkesini yaşıyorum şuan..cenab-ı haktan namazdan haktan bahseden o koltuktakilere sesleniyorum allah sizi affedecek mi acaba diğer tarafta..kurban olun siz allaha
mares

14 Haziran 2011 18:42 Düzenle Sil
şimdi birçok kişi mülakat açıklanmadan yazsaydınız ya diyecektir eminim onlara şu sözüm olacaktır öbür dünyayı görmeden önce neden günah işlemekten vazgeçmiyor o zaman insan... evet artık girmeyeceğim bu sınava yeter ömrüm çürüdü iki yıldır heba oldum her seferinde çalış ilk yüze gir sonra seni hiç gerekçe göstermeden nedenini bilmeden geri yollasınlar... bir gram hakkım dahi geçmiş olursa kim olursa olsun 4 mülakattır hakkımı yiyenlere hakkım zehir zıkkım olsun dilerim ki rabbimden kan kustursun onlara bunları demek en büyük hakkımdır kimse de neden diyorsun diyemez hele ki kimlerin kimlerin geçtiğini gördükçe ayıptır söylemesi benim sayemde okul bitiren zar zor barajı geçen adam dahi geçti mülakatı onun yetisinin benden fazla olduğuna beni ikna edenin ayaklarını öperim o denli yani tek bir şey diyorum LANET OLSUN SANA EY İNSANIN ADALETİ!!!
sınırsız1988

14 Haziran 2011 18:44 Düzenle Sil
herkez kendi adamlarını almak ıster sagcısıda solcusuda bır.dedıgını yapacak tutukla dedımı tututla dıyecek buna gonulden baglı adam almak ıster boyle de oldu dıe dusunuyorum.(herkez ıcın demıyorum ama bırebır boyle bırseyle karsılasan bırı olarak soluyorum.hakkıyla kazananlar anaların ak sutu gıbı helal olsun saten kı onlar bu yazdıgıma alınmaz zaten)oyuzden bu ısın usulu bellı yolu bellı yapılmak ıstenen bellı cok fazla dıyecek bırsey yok.
persona non grata35

14 Haziran 2011 18:50 Düzenle Sil
ve bu kurumun adı yazıktır ki 'ADALET' yazıktır ki..
mares

14 Haziran 2011 18:54 Düzenle Sil
yetmez mi musab olduğumuz bunca devahi,

ağzım kurusun yokmusun ey adli ilahi!
kaffesine_baki

14 Haziran 2011 19:10 Düzenle Sil
ÇOK ŞEY DEMEK İSTİYORUM ÇOK NİCE UMUTLAR NİCE HAYALLERİM ÇALINDI KEŞKE BİRÇOK İNSAN GİBİ BENDE BU YOLA GİRMESEYDİM DE BÖYLE HAYALLER SU OLMSAYDI GLDE UNUT ŞİMDİ YILLARCA HAYALİNİ KURDUĞUN İDEAL ETTİĞİN MESLEĞİ GELDE İNAN OLACAĞINA
sınırsız1988

14 Haziran 2011 19:25 Düzenle Sil
alınmadık neyse de hadi beğenilmedik! alınanlar neye göre alındı neden 2 sınavdır son sıradan bi sürü insan alınıyor her ne tesadüfse bu insanların tamamı aynı gruba mensup..ayıptır günahtır..gerçi anlıyorum söz dinleyecek iyi cocuklar almak daha mantıklı yarın bu adamlara falanca kararı al dediklerinde nasıl reddedecekler ciddi kuskularım var..tabiki o grup içinde olup hakdedenler basarılı arkadaslar var ama sadece ve sadece o gurptan diye hakim alınır mı ya nerede yaıyoruz nasıl bi ahlak nasıl bi adalet anlayısıdır bu..neyse elenen arkadaslar siz dik durun yeter hakkımızı yiyenler utansın..öyle bi duyguya sahiplerse..
dolaylı zilyet

14 Haziran 2011 19:49 Düzenle Sil
ıyı bır puanla ıyı bır cv ıle bızde elendık de elenen arkadasların bu sekılde hakkımı helal etmıyorum vs yazmalarını anlamıyorum. helekı soyundan sopundan cıksın vs. ne dır bu? soyunun sopunun ne gunahı var doğmamıs bır cocuga bela okumak nasıl hastalıklı bır zıhnıyettır.

Ben kazanan arkadasları tebrık ederım, bıze kısmet olmadı YL Unı derecesıydı ıyı bır sınav puanıydı yetmedı. Nasıbımızde avukat olmak varmıs demekkı, gelen hayırlarda nsıl sukredıyorsak şerde de bır hayır aramakta bıze duser.

Ayrıca; hakım veyahut savcı olmak bır ınsana hıc bırsey katmaz yada sızden bısı kaybetmez ben 2 senedır avukatlık yapıordum bır 20 yıl daha yaparım allah nasıp ederse. Avukatlıgı da bu kadar kolay kolay bırsey gormeyın, asgarı ucretle avukatlık yapan bırısı de olmayın bır sekılde meslektekı tasları temızlemeyı ogrenın, emın olun kı bu meslekte sabır eder ve tasları temızlersenız yarın sınavı kazanmamıs olmanıza sukur edersınız.

Hakkım yenmıs mı bılmıyorum, yenmısse de benden helal olsun helekı kazanan arkadaslara hıc sozum yok cunku onlar benım ne hakkıma gırmıs ne de yerıme gırmıstır. Lafım ve helallıgım jurı yada kımse artık karar mercıı.