Mesajı Okuyun
Old 13-09-2008, 13:31   #1
Konuk

Varsayılan Anlasmalı Bosanmadan Vazgeçmek Olanaklı Mı?

iyi günler ben 1 yıl evvel evlendim esim ail siyle beraber oturuyorduk ail si anlayamadım sekilde sebebsiz yere kırıcı laflar söylüyolardıve olaylar karsısında esim hiçbisey demiyodu ail sinin beni haksız yere ezmesine göz yumuyo 3 hafta olmustu evlenenlievi terk ettim dayanamadım haksızlıkların karsısında tek tim esim hiçbirsey yapmıyodu terk ettikten sonra esim geri dön demedigi halde kendim döndüm ama aynı seyleri yasaadım daha sonraki yasadıklarım daha kötü msn den baskakadınlarla konusuyo tl da msj lar yakaladım baska kadınlardan ve bitti artık dedim terk ettim anlasmalı bosanma dilekcesi verdik dilekcede beni kusurlu gösterdi attım imza ama sonra itiraz ettim nafaka tazminat ceyizimi istsdim kusurlu ben degilim dedim ve hakim bosamadı sim gene anlasmalı basanma dilekcesi verdik istemedim hiçbisey sadece ceyizimi gönder dedim tamam göndericem dedi sözüne güvendim ceyizimi yazdırmadım maddi manevi hiçbisey istemiyoruz ikimizde siddetli gecimsizlik yazıyo o sekikde verdk ama sözünde durmadı ceyizimi göndermiyo mahkeme olmadı sim di ne yapmalıyım mahkeme günü hakimme maddi manevi tazminat istiyorum nafaka ve ceyizimi istiyorum ben dilekceye yazdırmadım sözüne güvenerek fakat verdigi sözde durmadı oyuna getirdi bosamak istemiyorum bu sekilde desem hakim beni suçlarmı ne yapmalıyımı ve dava red edilirse daha sonra mahkeme masrafları oluyomu yani maddi yönden bi zararım olurmu