Mesajı Okuyun
Old 02-03-2002, 01:24   #3
Huseyin

Sorunuza gerekli yanıtı Acekin vermis ancak ben bir hususa dikakatiniz cekmek istiyorum Sizin ve tum ziyaretcilerin; Ulkemizde olusan asiri tuketim aliskanligini kredi kartlari motive etmistir. Bugun; aylik maaslari yetmedigi icin alanlara cikan calisanlarimiz bu kartlarla zaman zaman asiri harcama yapmislar, odeme zamani geldiginde de bir karttan cekip obur kartı kapatmislardir bugun maaslari bu kartlarin faizlerini kasilamayanlar vardir.. 3 ay once yine burada bir kredi karti sorunu nedeniyle yazdigimda, Kredi karti borclarinin yakin zamanda Bankalarin ve kullananların onemli sorunu olacagini belirtmistim ve maalesef olmata basladi ama oncelikle kullananlar yani dar gelirli ucretliler icin. Bankalarin guclu bir hukuk kadrosu vardir ve bu alacaklarini alirlar ama olan dargelirliye olur, Icranın eve gelmesi maasdan kesinti yapmasi hatta zaman zaman intihara yeltenenler gibi olumsuz gelismeler. Bu olumsuzlukları yasamamak için, LUTFEN HARCAMALARIMIZI AZDA OLSA GELIRIMIZE GORE DISIPLINE EDELIM, BANKALAR DA BUNU ARTIK KORUKLEMESINLER VE KREDI KARTI VERMEDE DAHA RASYONEL DAVRANSINLAR, Bu Deneyimlerimden kaynaklanan bir oneri, umarım birilerine yararım olur.

20-04-2001 03:09:03