Mesajı Okuyun
Old 09-01-2015, 00:23   #1
Konuk

Varsayılan Nafaka ve tazminat hakki

Merhaba.Ben 09/03/2013 tarihinde evlendim.Ancak evliligimizin ikinci haftasi esim eve geceleri 02:00 saatlerinde gelmeye basladi.Bu sebeple surtusmelerimiz ve kavgalarimiz basladi.Bir aylik evliydim evimize gelen.misafirleri ailem ve akrabalarimi evden kovdu.Ve anneme , babama,akrabalarima,arkadaslarima evimi yasak etti.Ben itiraz ettigimde beni bosanmakla tehdit ediyordu.Ve ailemin evine birakip dusun ya sartparima uyarsin yada bosarim diyordu.Babam evime gelmesini engelledigini duyunca kriz gecirdi.Bana carsaf giydirdi.Balkonuma siyah perde cekti.Beni iki uc defa bogazimi sıkarak kolumu morartarak ve tokat atarak darp etti.Bakkala pazara gitmem ve evin disina cikmam yasakti.Evlenirken ben unv.okuyordum evlenelim unv.e devam edersin dedi ancak devam.etmeme musade etmedi.Egitim hakkimi engelledi.Calismami engelledi.Cocuk istiyordum maddi imkanlarimiz iyi oldugu halde ben cocuk istemiyorum diyordu.Bu olanlara ailem akrabalarim ve iki tane arkadasim sahittir.Beni defalarca getirip annemin evine birakti .simdi de bana versidi sozleri tutmasini istedim kavga ettik beni babamlara birakti ve bosanma asamasindayiz.Ben nafaka ve tazminat davasi acmak istiyorum.Kazanma ihtimalim nedir.Esim gida Muh.Uzerine ev vs. yok .Simdiden tsk ederim