Mesajı Okuyun
Old 05-07-2009, 10:14   #1
Konuk

Önemli boşanma davasında velayet için maddiyat

merhaba;

2004 doğumlu,5yaşını dolduracak bir kızım var.10 yıllık evliyiz.Eşim ve ben aynı şirketin 2 ayrı şubesinde çalışıyoruz.Eşim genel müd.yrd. olarak, bende diğer şubede bölüm müdürü olarak 12 yıldır çalışıyoruz.Şimdi fikir ayrılıkları yüzünden ve kendimi evde hayalet kadın gibi hissetmemden,eşimin ilgisizliği ve işkolikliğinden dolayı kesinlikle ayrılmak istiyorum.
Ama birimizden biri işten ayrılacak.Tabii beni gönderecekler ve maddi olanaklarımın kısıtlanması için ondan ayrılmamam için herşeyi yapacak birisi zaten bunca yıldır bana cocugumu göstermemekle ve ikimiz araçta tartışırken aracı uçuruma sürmekle tehdit eder ve yaparda.Tek isteğim aryılmak kuruş dahi istemiyorum.Ama kızımı asla ona bırakamam istediğinde görsün ama zaten cocuk bakmayı bilmez sadece ben acı çekeyim diye cocuguma düşkünüm diye cocugun onda kalmasını istiyor.Maddi açıdan zor durumda kalacağım ailem bana destek fakat evleri kira onlarla büyük bir eve geçeceğim ve iş bulabilirim inanılmaz çevrem var.Sizce çocuğum bende kalır mı ? Kalmazsa onsuz olamam ama böylede özgüvenimi kaybederek yasayamam.teşekkürler