Mesajı Okuyun
Old 16-11-2009, 19:58   #88
yalcin3

Bölümümü çok seviyorum ancak okulumu hiç sevmediğime emin olabilirsiniz Sn Raşit.
Sn kasadivalyos üstünüze alınma gereğini ya da fakültemizdekileri savunma ihtiyacını neden duydunuz anlamadım.Kimsenin emeğine saygısızlık yaptığım yok unutmayın aynı bölümün öğrencileriyiz.Verilmiş emekler kimseye kendini başkasından üstün görme hakkı tanımıyor.Ya da başka bölümlerde okuyanları küçük görme hakkını vermiyor,buna çok şahit oldum.Ben sizi tanımam etmem,siz de beni tanımazsınız,eminim benim yaşadığım çoğu şeyi yaşamamışsınızdır...Tekrarlıyorum üstünüze alınmanızı gerektirecek hiçbir şey demedim.Fakültede yaşadığım özel hayatı bilmeden,kişisel gözlemlerimin yanlış olduğu izlenimine kapılmayınız.Bu da bu konuyla ilgili son sözümdür,yine diyorum ben bölümümü seviyorum okulumu sevmiyorum,bölümümü sevmesem buna birinci sınıfta karar verirdim ikinci sınıfa geçmek için çabalamazdım,yeniden sınava girip başka bölümü okuyacak cesareti de eminim kendimde bulurdum.İkisi çok farklı şeyler,ha okulu sevmem istersem bölümümü de sevmem kime ne ona ne,niye herkesi bu kadar ilgilendiriyor niye herkes okulla ilgili küçük bir eleştirimi kişisel bir hakaret olarak algılıyor? İki ay önce yazdığım bir şeye size bir imada bulunmuşum gibi cevap yazmanız şaşırtıcı.Söylediklerimin de hala arkasındayım.Herkes okulunu sevmek zorunda değil,okulunu sevmeyen sadece ben de değilim.İsteyen sever isteyen sevmez.Siz memnunsanız seviyorsanız ne mutlu size.O yüzden tekrarladığım gibi bu konu hakkında lütfen fikirlerime saygı duyulsun,çünkü içinde hassas olduğum beni rencide eden hatırlamak istemediğim çok şey barındırıyor daha fazla konuşmak istemiyorum.Saygılar.