Mesajı Okuyun
Old 12-10-2006, 11:33   #9
Av.Ayşe

Alıntı:
"Başkaları" dediğiniz ne magazin habercileri, nede televole yorumcuları

Sayın Veysel;başkaları zamirini kendiniz dışındaki herkes olarak kullandım.Genel bir ifadedir.Lafımı çarpıtmayınız lütfen.

Alıntı:

sizinle çıkış noktamız ve bakış açılarımız farklı

Sayın Veysel bu kanıya nerden vardınız.Benim bakış açımı nasıl anladınız?Okumadığınız bir kitap hakkında yorum yaptınız şimdi de tanımadınız bir kişi hakkında yorum yapmaktan çekinmiyorsunuz.Kemal Atatürk'e sonsuz sevgim,saygım ve hayranlığım vardır.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz sayın Veysel.Ben bu kitapta;eşine sonsuz saygı duyan,eşiyle fikir alışverişinde bulunan,onu toplumda ön plana çıkaran ve eşine duyduyu saygıyla Türk toplumuna örnek olan bir Kemal Atatürk gördüm.Bir kadının İlk gördüğü andan itibaren ölene kadar hiç eksilmeyen bir aşkla sevebildiği bir Kemal Atatürk gördüm.Zaten gizli belge niteliğinde herhangi bir evraktan alıntı yapılmamış.Özel belgeler henüz açıklanmadı çünkü.Türk Tarih Kurumu'nda saklanıyor.

Alıntı:
sanırım bir ortak noktada uzlaşabiliriz

Ortak noktada uzlaşmamız ancak sizin de benim gibi kendi okuduklarınıza göre yorum yapmanızla mümkün olur.Zaten ortada tartışılacak birşey görmüyorum.Benim bu konuda söyleyecek başka sözüm yoktur çünkü karşılıklı atışmaların yararı olmadığını düşünüyorum.

Saygılarımla.