Mesajı Okuyun
Old 05-05-2010, 16:00   #13
av_sibelll

Sayın Suat ve Erol Bey, bugün bana gelen bir kişi de aynı taleple dava açmak istediğini söyledi. Ama medyada yer alan haberlerden ve Ali Tezel Beyin söylediklerinden hareketle bu davaların kazanabileceğini düşünüyordum taki sizin davalarınızı red olduğu bilgisini görene kadar. Eğer yargıtayın bu yödne kararları değişimişse vatandaşın AİHM le uğraşmak isteyeceğini pek düşünmüyorum. Şimdi davayı açıp birde kaybedince yapılan masrafları vatandaşın yükleneceğini düşünürsek dimyada giderken evdeki pirinçten olmayalı. Hak verilmez alınır ama Yargıtay bu haksızlığı görmüyorsa söyleyecek bir şey bulamıyorum. Sanırım Yargıtay' ın bu kararı onaması bu konuda muzdarip olan kişilere tazminat hakkı vereceği için büyük meblağın ödenmemesine yönelik mi acaba diyorum. Zira Telekomda sabit ücrete ilişkin davayı vatandaş kazanmıştı ancak yargıtay bozmuştu Suat Bey Dava dilekçenizi rica etsem banada gönderebilimisiz? Faks no: 03462237898 , Yada burada yayınlarsanız da olur. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.