Mesajı Okuyun
Old 19-11-2007, 10:47   #13
ertanhukukprogramlari

Varsayılan Açıklama

Alıntı:
Yazan Av.Atılgan Barış YÖRÜK
Demosu bile olmayan bir program hakkında olumlu düşünmem mümkün değil. Sinerji yazılımından demo isteğinde bulundum aynı gün kargo ile gönderdiler. Kargo ücretini bile kendileri ödemişler ki, bu bende olumlu bir etki yarattı. Ancak program sadece mevzuat, içtihat ve dilekçe örnekleri gibi kısımları kapsıyor. Dava ve icra takiplerinin de yapılabildiği komplike bir yazılım olsaydı daha iyi olurdu.

Tahmin ediyorum ki sorduğunuz soru olan " sitenizde neden bir demosu yok " sorusuna verdiğim açıklama ile olayı tam olarak izah edemedim, biz kısıtlı bir programı sizlere demo olarak vermek yerine programı tam sürüm olarak istediğiniz gibi hertarafını inceleyin diye açarız, açıklamamdada belirtiğim üzre talepte bulunduğunuz taktirde seve seve sizinle irtibata geçerek programı kurarız, ve mutlakaki kendiniz karıştırarak programın kullanımını anlayabileceğiniz gibi sizlere zaman kazandırmak adına kullanımı ile ilgili bilgileride aktarırız bundan sonraki zaman içerisinde programı alıp almamak mutlaka ki sizin tasarufunuza kalmış bir olaydır, kaldı ki bizlere telefon ederek talep etmeniz durumunda bizlerde tarafınızın talebi doğrultusunda istediğinizi karşılamaya çalışırız, ( eğer kimsenin yanınıza gelmesini istemiyor ve sadece programı göreyim diyorsanız)
Bütün bu açıklamam neticesinde son cümlenizde belirttiğiniz kısmı " demosu bile olmayan bir program hakkında olumlu düşünmem mümkün değil" itiraf etmeliyim ki beni baya şaşırttı, şimdiye kadar karşılaştığım durumların hepsinde kısıtlı programlar ile ilgili şikayetler yaşamıştım. Sizinde fikrinize saygı duymakla beraber,yazdığınızın firmaların olumluluğu veya olumsuzluğunun belirlenmesinde bir ölçü olması beni şaşırttı. Umarım yazdıklarım bazı şeyleri açıklığa kavuşturmuştur.
Saygılarımla