Mesajı Okuyun
Old 26-12-2007, 17:51   #1
Konuk

Varsayılan Internette Kumar ,Boşanma,Velayet,Nafaka,Aile Konutu

eşim ailesinden gelen bir gelenekle kumar tutkunu,kaç kez uyarmama rağmen vazgeçmedi. 7yıllık evliyim,iki evladım var,evhanımıyım. boşanmak istediğimi söyledim,çocuklarını unut,5kuruş nafaka alamazsın dedi. dün gece de valizini toplayıp gitti. hukuki haklarımı öğrenebilirmiyim?çocuklarım 2 ve 5 yaşında.velayeti onun alma şansı var mı?.nafaka alabilecekmiyim,çünki maaşlı ,belli 1 geliri yok.kiradayız,üzerimize hiçbir şey yok.bunları belirterek nafaka ödeyemem hakim bey derse benim durumum nolur?kimsem yok,çocuklarımdan ayrılamam,ölmem lazım o zaman.çaresizim. netten eşimin adına kumar sitesinden mailleri kendi adresime yolladım,para yatırma ,hesap özeti gibi bilgiler elimde,bunlar delil olarak kullanılabilir mi? daha önce kahvehanelerde oynuyordu ispat edemiyordum ama bu mailleri delil olarak sunsam mahkeme beni haklı görürmü?ya da düzenli işi olmamasına rağmen yine de nafaka alma şansım ne olur?kiradayım beni çıkartma şansı var mı?çok teşekkür ederim,Allah nrazı olsun,hayırlı günler,bol kazançlar