Mesajı Okuyun
Old 23-08-2007, 01:02   #1
Konuk

Varsayılan Ikimizde Öğrenciyiz,boşanmak Istiyoruz Ama Bu Konuda Bana Eziyet Çektiriyor

8 ağustos2002 de evlendik evlendimizde eşim ünivr. 3. sınıftaydı..evlendikten sonra hamile kaldım. sonra anlaşamamaya başladık. hamileleik ve anlaşamamanın sıkıntısı yüzünden ben bunalıma girdim.intaharın eşiğinden döndüm. psikolojik eziyet gördüğüm evde daha fazla kalamayıp bi gün kendim evi terk ettim. evden ayrıldımda 5 aylık hamileydim.ayrıldıktan sonra eşim ne benimle tekrar barışmak nede çocuğumuzla ilgilenmek için bizi aramadı.ben doğum yaptım ilgilenmedi. çocunu görmek istemedi. boşanalım dedim reddetti. birleşelim dedim reddetti. ben boşanma ve nafaka davası açtım. kızıma nafaka kesildi ama öğrenci oldu için ödeyemiyor. boşanmayıda evi kendi terketti diyerek davayı reddetti. şuan 3 yılllık süre2008 in 3 ayıda dolacak ben tekrar dava açıp boşanmayı deneyeceğim. evi kendim terkettiğim ve eşimin bana yaptığı eziyet ve psikolojik abskıyı ispatlayamadığım için boşanamıyorum. şu anda kendimde ünivrs. öğrencisiyim. babamlarda kalıyorum ve kızımada banada babam bakıyor. çalışmıyorum bir gelirim yok.boşanmak, nafaka ve tazminat alabilirmiyim. bu konuda görüşlerinizi bekliyorum. saygılarımla