Mesajı Okuyun
Old 29-08-2007, 16:52   #5
guyar

Alıntı:
Yazan Seyda
Sayın guyar, burdaki durum da pek iç açıcı sayılmaz.. Stajyer Avukat'a ayrıca yol+yemek parası veren büro da mutlaka var ancak umduğunuzu bulamama ihtimaliniz de çok yüksek.Mesleğin ilk yıllarında ekonomik sıkıntı çekmeyi bence göze alabilmeliyiz, çünkü hiçbirimizi tabiri yerindeyse hoop diye bir yere oturtmayacaklar

Sorduğunuz şey bence daha çok sizin nerde yaşamak istediğinizle alakalı.Ben bile artık otobüse her bindiğimde, dışarı her çıktığımda bu şehrin kalabalıklığına, insanların kural tanımazlığına, doğup büyüdüğüm ve asla kopamam dediğim,aşık olduğum bu şehre lanetler yağdırıyorum..

Size naçizane bir öneri : Erken yaşlanmak, çabuk yorulmak ve stres sahibi olmak istemiyorsanız, istediğiniz şey ortalama ya da ortalamanın biraz üzerinde ama sakin bir hayatsa biraz sıkıntı çekmeyi göze alıp orda kalın..

İstanbul'dan saygılar

tesekkur ederim sn;seyda hanim onerilerinizi goz onunde tutucam ve arastirmaya devam edicem ancak sakin ve ortalama bi hayat tarzi beni kesmez diye dusunuyorum cunku biraz hirsli bi yapim var,belki istediklerimi hicbir zaman elde edemicem ama bu ugurda ugras vermek daha cazip gelyo biraz arabesk gibi oldu sanirimvakit harcayip yazdiginiz icin cok tesekkur ederim..