Mesajı Okuyun
Old 24-08-2007, 13:48   #1
guyar

Varsayılan avukatlik stajimi memleketimde(eskisehirde) mi yoksa Istanbulda'mi yapmaliyim?

sayin Turk Hukuk Sitesi sakinleri,suanda 4.sinifa gecmis bir hukuk fakultesi ogrencisiyim.Anadolu universitesi hukuk fakultesinde okuyorum ve bu yil mezun olacagim insallah.ancak goruslerinize ihtiyac duydugum bir konu var.ust siniflardan konustugum kimi arkadaslarim memleketlerinde degil Istanbulda staja basladilar ve bana da eger ekonomik olarak gelecekte rahat etmek istiyorsan avukatligi istanbuda yapmani oneririz gibisinden konustular.bu sadece benim konustugum insanlarin sansli olmasindan kaynaklanan istisna bir durum mu yoksa gercekten staj ve sonrasinda profesyonel anlamda avukatlar istanbulda ekonomik olarak genel anlamda durumlari iyimi bu konudaki goruslerinizi ogrenmek ve yardiminizi istiyorum.memleketim olan eskisehirde insanlar genelde yalniz calisiyolar buyuk hukuk burolari yok,eger burada kalirsam bende yalniz buro acmak durumunda kalicam ve sonrasinda cevremizinde olmasina ragmen ekonomik acidan kaygiliyim.artik belli yastan sonra ekonomik anlamda aileye bagli olmak ta zor geliyo hele bi erkek icin daha zor.istanbulun zor oldugunu biliyorum ama maddi anlamda tatmin ediyormu tesekkurler..