Mesajı Okuyun
Old 08-03-2019, 15:00   #1
Konuk077

İnceleme Nafaka,ev esyasi paylasimi ve dugunde takilan altin ve paralarin karsi tarafin gelinden almasi.

5 yilin sonunda Bosaniyoruz.Ev eşyalarının bazilari ailesi aldigi icin ne var ne yok kendine istiyor.Fakat dugunde takilan altinlarimizida ailesi kendine aldi.Anlasmali bosanmak istiyorum cunku cok yorulduk defalarca denedik.Kendisi hem sorumsuz hemde kendine zarar verici maddeler kullaniyor.Bir kizimiz var 4 yasinda.Elimde esyalar konusunda anlasma yaptigimiz imzali kagit var.Fakat suan bunu kabul etmiyor esyalarin neredeyse tamamini kendine istiyor.Sebebi ise cocugun velayetinin bende kalmasini kabul etmesi.Yani ya cocuk ya esyalar diyor.Ben butun esyalari da istemiyorum üstelik.Anlasmali bosanma konusunda kararlıyiz fakat anlasamadigimiz iki konu 1.cocuga nafaka miktari(aylik enfazla300diyor) 2 ev esyalari.Ustelik kendisi senelerdir sigortasiz calisiyor.Kendim adina da maddi bisey talep etmek istemiyorum.Fakat bu sekilde anlasmali da bosanamayiz gibi duruyor.Anlasmali bosanma dilekcesine ek olarak elimde ki kagidi dosyaya eklesem gecerli olurmu? Ya da durusma esnasinda esyalarin paylasimindan vazgectigini soylese ne olur?
Cok uzun oldu kusura bakmayin simdiden teşekkürler.