Mesajı Okuyun
Old 29-10-2006, 19:16   #107
berfin alev ateş

bu konuda biraz yorum yapmakta geciksem bile bir bayan olarak düşüncelerimi söyleme zorunluluğunu hissettim kendimde öncelikle şunu söylemek istiyorum ki bu konuda av. habibe yılmaz kayarın 04.09.2003 tarihli yazısını okuduğumda tüylerimin ürperdiği ve bugün gelinen düzen toplumsal olmasa bile hukuk açısından kayda değer olduğunu düşünüyorum en azından bugün lise öğrencileri elele tutuştuğu için bekaret kontrolüne gönderilmiyor. artık elele tutuşmaya engel olamayacağını anladıklarından mıdır yoksa beyinlerin biraz gelişmesinden midir bilinmez ama bence kayda değer bir gelişme bu. bu ülkede bekaret kontrolünün kişinin rızası dışında yaptılması ve evlilik gibi çok önemli bir kurumun temelinde anlamsız bi zarın rol oynamasını anlayamıyorum ben. bence bu erkeklerin türk toplumunda kadınların yerinin erkelerin istek ve arzularına göre şekillendiğinin açık bir göstergesidir.burdan erkek milletine selenmek istiyorum siz ne kadar karşınızdakinin ilki olmasını istiyorsanız bu doğal bir istek olarak her kadında vardır bizde bunu istiyoruz ama bize gelince evt size gelince neden hayır nerede herkesin haykırarak istediği kadın erkek eşitiği tıp sizin bakire olup olmadığınızı belirlemekten yoksun mu yoksa