Mesajı Okuyun
Old 14-08-2012, 14:20   #19
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan GünHan
Ustad soruyu biraktiniz benimle "laf"liyorsunuz. Ben sizi kastetmemistim basta ama siz de bir meslektasiniza karsi ben daha iyi bilirim benim dedigim gecerli yarisina girebiliyor oldugunuzu gosterdiniz. Bu forumda hayran oldugum birisi idiniz, uzuldum. Neyse daha fazla laf kalabaligina mahal vermeyip bu konuya daha fazla yazmayip takip de etmeyecegim. Soruyu soran arkadasa guzel oneriler geldi. Gerisi bos laf oldu maalesef...

Sayın GünHan,

İlk mesajınızda foruma katılan üyelere-ayırım yapmadan-

Alıntı:
Thanatos bravo çok isabetli ve laf kalabalığından öte bilgi aktarımında bulunmuşsunuz, tebrik ederim. Tüm üye arkadaşların çzöüme odaklı bilgilendirme konusunda sizi örnek almalarını temenni ederim...
diyerek, bu foruma katılan herkesin "laf kalabalığı" yaptığını iddia etmiş, oldunuz. Forumda benim de mesajım olduğu için üzerime alınmam kadar doğal bir şey olamaz. Hem genelleme yapmanız hem de meslektaşlarınız hakkında(yanlış bilgi yazan olsa bile)"laf kalabalığı" yaptıklarını iddia etmeniz şık olmadı.

Alıntısını yaptığım son mesajınızın hemen üstünde yer alan mesajınızda da Sayın avantkk'ya hitabınız da hoş değil. Üye bilgilerinize bakıldığında aynı yıl fakülteyi bitirmişsiniz ama siz kendisine
Alıntı:
Bakın sevgili hukuk sever kardesim
diyebiliyorsunuz.

Tüm bunlar bir meslektaşıma yakıştıramadığım şeylerdir. Derdim sizinle "laf" yarıştırmak da değil.Derdim saygın bir hukuk sitesi olan THS'deki bir yanlış usluba dikkat çekmekti. Yoksa sizin hayranlığınızı bertaraf etmek değildi.