Mesajı Okuyun
Old 22-02-2007, 19:08   #82
sahinaydın

Varsayılan Komplo Teorisi

Olay neden büyütülmesin ki?

İstenilen de bu zaten.
Babasına hey mayk diyen çocuklar, - affet beni baba bu örneği vermek zorundayım- babama heyy hüso desem napardı acaba?
Bu dizilerle büyüyen nesiliz..
Hocalara saygısızlık hat safhada, yeni bir manşet “okulda şiddet”…”
Devamı..
Şiddet diye diye okulda şiddet çıkardılar, hepsinde..başardılar..
Bekar kadının anne olması farklı olay, bunun yasal bir hak olarak her kadına tanınması farklı olaydır.
İzin verirse hocam demek istiyorum kendisine;
Sayın Hocam Hekimbaşı ’nun teorisi ise, bu gerileşmenin sonucu olacaktır, şüphem yok..
Tüm çaba Türk aile yapısını çökertmek.Kıskandıklarından değil tabiJ, insanlar fakında olsun ya da olmasınlar “iyi-kötü” ikileminden birine hizmet ederler.
Hizmet edilen yerler farklı..
Olay neden büyütülmesin ki..
Olay basına nasıl yansımış;
Alıntı:
Neden şöyle demediniz: "Birinden hamile kaldım, kim olduğunu açıklamak istemiyorum..."

- Çünkü bu yalan. Belki hayatımı daha kolaylaştırabilirdi. Bir sürü de böyle insan var, kim ne isterse yaşar, asla eleştirmiyorum. Ama hayatımı yalanlar üzerine kuramam... Ama tabii dürüst olmak adına ortalığı çıkıp, "Amerika’daki bir bankadan sperm aldım ve hamile kaldım" demedim.

Peki nasıl da oldu da basın yazdı?

- İnsan hamile olunca, paylaşmak istiyor, bütün anneler bilir bunu, "Biliyor musun ben hamileyim" demek istiyor. Çünkü doktora gidiyorsun, bir mucizeye tanık oluyorsun, karnında bebeğinin hareket ettiği görüyorsun, kalp atışlarını dinliyorsun. Müthiş bir şey. Yoldan geçen alakasız insanlara bile söylemek istiyordum. Ama sustum. Sonra bir kız arkadaşıma söyledim. O da bir anne. Beni anlar zannettim. Söylemez olaydım, hemen gazetecileri aramış...

Nasıl anladınız?

- Anladım işte. Telefonda biri soruyor, "Böyle bir şey duyduk, doğru mu?" Ne diyeceğimi bilemedim, sadece "Evet, doğru" dedim. Sonra sessizliğe gömüldüm, her kafadan bir ses çıktı. En ağrıma giden de, beni reklam yapmakla suçlamaları. Öyle olsa, kanal kanal dolaşırdım. Ben sustum, bugüne kadar hiç konuşmadım.
ne kadar acıklı bir hikaye..
dedim ya; benimkisi sadece komplo teorisi...