Mesajı Okuyun
Old 10-03-2010, 00:55   #35
Konuk

Varsayılan boşanmalarda çocuğun ihmali

sevgili arkadaşlar 2005 yılında evlendim bir tane oğlum var geçen sene çok kötü olaylar yaşadım eşimden şiddet gördüm kolumda dikiş elimde dikiş vardı eşimi dışarı attım ailem geldi hastaneye gittik sonra da polise rapor aldım bu arad eşim ve ailesi barışmak için sürekli geliyorlardı ben boşanmak istiyordum ama yemekten içmekten kesilmiş idim 1 haftada 4 kilo verdim en çokta oğlumu düşünüyordum baabsız kalmak onu nasıl etkiler başka çocuklara özenecek diye kahroluyordum ben boşanmak istiyorum dedim eşimde tamam aç davayı dedi ama yapamadım nitekim eşim 1 hafta sonra ağlıyarak geldi ben çok kötüyüm psikolojim bozuldu eve geri dönmek istiyorum affet falan ben daha fazla şansımı zorlamak istemedim inat ta etmedim gururda etmedim eşimle barıştık ama açtığım davadan da vaz geçmedim eşim şimdi 5 yıl içinde herhangi bir suça karşırsa hem siciline işlicek hemde büyük bir miktarda para cezası ödüyecek gözü korktu yani anlıyacağınız zaten o süre zarfında evlilikte 10 yılı devirmiş oluyoruz ondan sonra Allah kerim diyeceğim o ki sakın evinizi terk etmeyin annenizin evine gitmeyin