Mesajı Okuyun
Old 28-06-2009, 16:16   #98
Gemici

Bu alanda daha cevaplandırmamış olduğum iki soru var:

1.
Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Diğer yandan, sırrın ifşası noktasında "benim adıma söz vermemenizin" nedeni Suat abiyi çok sevmem midir?

O na benzer bir şey. Biri diğerinden vaz geçemeyen, ortaokul veya lisede aynı sırayı paylaşan iki öğrenciden her birinin diğerini kızdırmak için durmadan el kaldırp öğretmene şikayet etmesi veya diğerini çimdiklemesi veya Sayın Ergin'in "Godafa"yı bilme, sonra da bana laf sokuşturmaya çalış. Olacak iş mi?türünden şeyler. Sizin muziplik yapmıyacağınız konusunda söz veremem.

2.
Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Alıntı 1. Üstadım, benzer bir anı da benden. Lise yıllarımız. Kantinde bir adet masa tenisi var. Bizden 2-3 dönem önce mezun olmuş bir çocuk, her teneffüste birileri ile maç yapıp yeniyordu. Karizması müthişti. İzmir liselerarası birincisiydi.

Bir gün maç teklif ettim. Kabul etti. 3-1 yendim. Sebep, onu seyrederken zaaflarını öğrenmiştim. Yani onu teknik olarak yenmem mümkün olmadığı için taktik geliştirirek yendim.

Günlerce peşimden koştu, bir daha maç yapmak için. Oynamadım. Çünkü 99 maç yapsak, hepsini kazanırdı. (Oynamamamın başka bir nedeni daha vardı)

Alıntı 2. Önce siz tahmininizi yazın, uyarsa ben "he" diyeceğim.

Sayın Ergin,
ben sizin durumunuzda olsaydım ve herkesi yenen bir kişiyi, benim hakkımdaki hislerine önem verdiğim ince belli uzun boylu ve dolgun dudaklı birisinin seyrettiği anda yenseydim, yenileceğimi bildiğim o kişi ile bir daha oynamazdım karizmamın bozulmaması için . Başka bir nedeniniz mı vardı yoksa? Merak ettim.

Saygılarımla