Mesajı Okuyun
Old 20-01-2014, 19:09   #1
Konuk

Karar Amaliyat sonrası sakat kaldim

merhaba oncelikle cevap yazan avukatlarimiza tesekkur ederim.
ben 2005 yilinda bacak rahatsizlikliklarim nedeni ile ozel bir hastaneye tedavi icin gittim
damar cerrahiye tedavi oldum ve bacak damar anjiosu istedi ve kalp anjiosu da istedi o hastanede yoktu baska bir hastaneye yonlendirdi oda bizi hastanemiz dedi neyse efendim anjio yapildi sonuclar alindi doktora gosterdik bacak damarlari tikali kalp damarlarini da tikali oldugunnu soyledi ilk kalp damarlarin acilmasi icin baybass amelliyati olmasi icin kardiyolojiye gonderdi ameliyat icin yatis yapildi ameliyat oldu gayet iyi geçti fakat bacak damarlarinin tikali olmasi halde her iki bacaktan damar alindi sag bacak damarlarin daha cok tikali olmasindan yarasi iyilesmedi enfeksiyon kapti dikisler alindi acik birakildi yara yogun bakimlarda yatti oksijen tedavilere gonderdiler agrilarini dindiremediler ve sag bacak kasildi kitlendi kullanilamaz durumda ve enfeksiyon durumundan ayak pakmaklarin yaralar cikti 2 parmagi da kesildi şuan sakat bastonla ihtiyaclarini goruyo ne yapilabilir uzerinden 9 yil gecti avukat yardimiyla mahkemeye versem bacagin diyetini alabilirmiyim bilgilerinizle karar vericem tesekkurler