Mesajı Okuyun
Old 22-09-2011, 14:18   #1
Konuk

Varsayılan cinsel içerikli sitelere üye olan eş

eşimin daha önce bir arkadaşlık sitesine üye olduğunu görünce evde tartışma yaşamıştık. ve aynı gün eşimin, iş yerinden bir bayanla görüştüğünü öğrendim. Kendisine sorduğumda sadece konuştuğunu herhangi bir birliktelik yaşamadıklarını söyledi. bu ikisini tartışarak konuşarak atlattık. iki gün önce ise eşimin arkadaşlık sitesinden daha kötü cinsel tercihlerini ve cinsel arayışını belirttiği, tamamen müstehcen bir siteye resmini ve fiziksel bilgilerini doldurmuş şeklinde gördüm. sorduğumda ''benim öyle bişeyden haberim yok msn adresime geldi bende tıkladım üye olmadım '' vs.. şeyler söyledi. bendebu durumda kişilik haklarının ihlal edildiğini bilişim suçları için başvurmasını eğer sen kendin için başvurmak istemiyorsan ben kendi hakkım için başvuracağım dedim. sabah hazırlandım adliyeye gidicekken eşim yapma etme boşver demeye başladı. anladım ki siteye üye olan kendiydi.
1- bu yüzden boşanma olmadan ayrı yaşama hakkımı kullanabilirmiyim ?
2- maillerine baktığım için ben ne şekil suçlanırım ?
3-bu konuda eşime ihbar yollatabilirmiyim ?
daha önce arkadaşlık sitesine üyeliğini ve biriye görüştüğünü kanıtlayan delillerim yok. sadece kavga esnasında evde olan komşum var. ama bu son cinsel arayış içerikli site üyeliğinin sayfasını yazıcıdan çıkardım.
bu konudaki haklarımın ve yaptırımlarımın neler olacağını yazarsanız sevinirim.
şimdiden teşekkür ederim.