Mesajı Okuyun
Old 14-11-2006, 19:24   #17
ömer adaleti

Varsayılan Sen Ne ÇektİĞİmİ Bİrde Bana Sor

Böyle bir şarkı var hatırlarsanız,çok doğruymuş.Şu anda yaşadığım bir anı anlatayım,okumakta olduğunuz yazımı,yazmadan önce Suat beyin mesajını okumağa başlamıştım,tam o esnada eşime,kızım Sencer in dersine yardım için arkadaşımın geleceğini haber vermek üzere telefon açtım..... telefon açıldığında ''babbaaa'' diye ses geldiği an dondum kaldım kızım GÖKÇEN... BİR AN KARŞIMDA KIZIM GÖKÇEN VARDI SANKİ... imkansız belki ama sanki hiç bir şey olmadı, bütün yaşadığım kötü şeyler bir kabusdu,farkında olmadan uyandım ve işte kızım Gökçen karşımdaydı, beynim durdu sanki , o bir kelime süresinde donan zaman eridiğinde farkına vardım.Kızım Sencer ile konuşuyordum,Sencer'ime söyleyeceğimi söyledim telefonu kapadık ama.....tutmağa çalıştığım gözyaşları boşanıverdi,şu anda yaşadığım gerçek bu ve içim allak bullak oldu,bir kez daha bilendim duyarsız yaratıklara karşı,yemin ettim artık bu yaratıklara ülkemde rahat yaşama şansı vermeyeceğime,hukukçu değilim ama bana göre bilinçli taksirin kalkması lazım.Bu kadar ince çizgiyle ayrılan iki madde arsında 20 yıl gibi büyük bir fark olamaz.Eğer bir insan olası kasttan yargılanması gerekirken,bilinçli taksirden yargılanırsa(yanlışlıkla) 20 yıl daha az yatacak,böyle madde olur mu?
Saygılarımla