Mesajı Okuyun
Old 29-12-2012, 23:22   #1
derya07

Varsayılan boşanma ve 9 aylık bebeğin velayet

eşim avukat hem beni aldatıyor (hamileliğimin 4-7 arası yani üç ay terkedip onunla yaşadı) hem boşanma sebebi bu kadın değil diyor beni istemiyormuş bir de hem sus otur. Çocuk için eve geliyorum diyor. Evi terkettikten sonra döndüğünde kesin bitti dedi üstünden 14 ay geçti ama bitmemiş, hep görüşmüşler, kıza yanlışlıkla atacağı smsi bana gönderdi, eve gelmediği dönemlerde kızla çekildiği resimleri face te herkese açık olarak yayınladı, ben onları kopyaladım delil olarak mevcut. kızın ailesini aradım, onlarda evli adamı istemeyiz dediler. kız da bana dünyanın hakaretlerini saydı onun gönderdiği smslerde mevcut. Biz 14 yıldır beraberiz ama 5 yıldır evliyiz. Dayak hakaret küfür aşağılama mevcut. Bebeğim 9 aylık şimdiden çocuğun önünde annen deli vs demeye başladı. Velayeti kendi alacakmış ama bebeğe ben bakabilirmişim, kendisi rus bakıcı da tutabilirmiş.Araba almıştı onu benim adıma yaptı, velayetten dolayı çekişmeli boşanma açmayı düşünüyorum. Arabayı almaya hakkı varmı çocuk için 1000, kendim için 500 tl nafaka istemeyi düşünüyorum, çünkü bebeği emziriyorum çalışamam, kendisinin yanında sigortalı gösteriyor. Sana kuruş vermem seni süründürecem niye kızın ailesini aradın diyor. Kendisi psikopat jiletçi yani tüm kolları jilet izleriyle dolu. eve gelmediği dönemde adliyede kendisine küfür ettiğim için boşanma davası açmıştı ben vazgeçtim ama savcılığa ailem ve beni tehdit ettiği için şikayette bulunmuştum, çok kızdı onun için şikayetimi geri aldım ama savcı yine kendisini çağırmış. Gerçekten çocuğun velayetini bu durumda alır mı, araba ve nafakanın durumu, uzaklaştırma, koruma talebi için bilgi vermenizi rica ediyorum, teşekkürler.