Mesajı Okuyun
Old 04-01-2011, 22:16   #1
tarhan

Önemli kronik prostatit

selamlar, ben bir kamu kuruluşunda dağıtım memuru olarak çalışmaktayım.yılın her mmevsiminde işim gereği genelde motorlu olarak bazende yaya olarak tebligat dağıtımı yapmaktayım.yaklaşık 2 yıldır kronik prostatit teşhisim var konuyla ılgili olarak bir ameliyat geçirdim ve ilaç tedavisi aldım. Fakat hastalığım kronikleştiği için ılaçların hic bir faydası olmadı. Kış aylarında soğuğa maruz kalmam nedeniyle şikayetlerim dahada artmakta ve çalışmamı olumsuz etkilemekte işimi tam olarak yapamama sebep olmaktadır.çok sık tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorum.konuyla ilgili olarak 2 devlet ve 1 özel hastaneye gittim. Doktorların kesinlikle dediği su bu hastalık soğuk havaya gelmez sürekli kendini sıcak tutmalısın. Her akşam sıcak su banyosu ve masajı önerıyorlar. Bende işim gereği buna ımkanım olmadığını hava ne şartta olursa görevimi yapmak zorunda olmam gerektiğini ifade etmeme rağmen konuyla ilgili olarak bana resmi bir rapor verilmesini istedim fakat doktorlar böyle bir şey veremeyiz diyorlar.idarede resmi birsey olmadığından doktorların kişisel düşüncelerini ileten mektupları dikkate aalmıyorlar. Konuyla ilgili olarak ne yapmalıyım bilgisi olan varsa paylaşabilirmi? Teşekkürler.