Mesajı Okuyun
Old 14-06-2006, 07:59   #8
Av.Duygu Keleş

2.sınıf dersi İdare Hukukunu Üniversitemiz her dönem hoca değiştirdiği için veremeyen 500 öğrenciden biri de bendim.Artık 2. sınıftan okulu uzatanlara kadar tüm öğrencilerin bu durum canına tak etmişti.Üstelik değişen bütün hocalar öğrencilerin belirli % sini geçirmedikleri için soruşturma geçiriyorlar ve okuldan atılıyorlardı.En sonunda okul Prof.Dr.Yahya Zabunoğlu ile anlaştı.Hocamız derste anlattığı her harfin yazılı olduğu notlar dağıttı bize ve "sınavda kitap ve notlar açık haberiniz olsun " dedi.Herkesin gözleri parlamıştı.Son sınıfın 2.döneminde sonunda ben ve benim gibi pek çok arkadaşım idare hukukunu verdi ve mezun olduk.Komiktir ama okulda bazı aklı evveller nede olsa kitap açık diye hiç ders çalışmamışlar ve bütün sınav boyunca kağıt hışırtıları arasında soru ile ilgili konuyu arayıp durdular ve tabiki sınavdan geçemediler.Bizi İdare Hukuku illetinden kurtardığı için Mezun olan arkadaşlarım adına Değerli Hocama Binlerce kez teşekkür etmek istiyorum.Bizi nasıl bir sıkıntıdan kurtardığını belki de hiçbir zaman öğrenemeyecek.