Mesajı Okuyun
Old 07-11-2012, 12:00   #3
Konuk v.kor

Varsayılan hakımı aramak

Sn.avukat evimi satan kendisi pazarlık yapanda ben hic görüşmedim telefon kayıtlarında mevcuttur,ayrıca banka kamera kayıtlarında da mevcuttur kendisi parayı aldığına,parayı aldıktan sonra da hangi bankalara parayı yatırdığına dahil dekontlar elimde mevcuttur,nikahımız olmadığı için kızımın velayeti bende kendisi kızımı nufusuna 5 yasındayke aldı,8 yasına kadar da kendi imkanlarımla baktım hiç nafaka da almadım,nafaka için baş vursam alabilirmiyin,simdi 3 yıldır beraber aynı evde oturuyoruz ama fiziksel ve sözel sidetler var,küfür,kızım da bunlara her defasında marus kalıyor,sizin soylediklerinizi yapmam için evden ayrılmam gerekiyor gidecek yerim yok ve madi olarak buyuk bir cokuntudeyim ama kesinlikle kendisinle aynı evde oturmaya devam etmek istemiyorum hem benim hem de kızım için tehlikeli boyutlara gelebilir,bu kişinin baska kişilerde de para alıp geri ödememiştir bunun için açılan davalar mevcuttur,bu belgeleri de delil olarak sunabilirmiyin.lütfen bana yardım edin çok madurum ve çaresizim.