Mesajı Okuyun
Old 30-11-2020, 14:35   #5
Av. Zümer AYDIN

Alıntı:
Yazan gecelerin_yargıcı
Şirketteki hisse için hisse haczi yapılabilirmiş ancak anladığım kadarıyla hissesini devretmiş. Eğer şartları varsa tasarrufun iptali davası düşünülebilir.
Araç, kişinin aktif kullandığı bir araçsa veya siz aracın yerini biliyorsanız yakalama belki işinize yarayabilir.
Ben olsaydım bu işlemleri yaparken bir yandan da fiili hacze giderdim. Yüz yüze görüşme esnasında anlaşma durumu olabiliyor.

Dosyanın tam durumunu bilmeden "şöyle yapın böyle yapın" demek çok sağlıklı olmayabilir. İcra işi biraz da kısmet işi beklenmedik anlarda beklenmedik yerlerden tahsilat yapılabiliyor

Evet meslektaşım bildiğim kadarıyla hisseler devredilmiş. Araç kaydı olduğu için tasarrufun iptali zor görünüyor. Haciz kaydı da işlettik çünkü. Araçla ilgili bir araştırma yapsam o zaman öncelikle iyi olabilir. Şahısların evine de hacze gitmeye hala alışabilmiş değilim borçluyla da iletişim hiç kurmadığımız için şuan yukarıda da dediğim gibi belki bu takipten haberi bile olmayabilir Çoğu meslektaş gibi sonu gelmeyecek icra işleri almamaya başlayacağım sanırım bu gidişle