Mesajı Okuyun
Old 18-06-2007, 19:46   #54
thepanu

Alıntı:
Yazan cLaW
Okuyupta çok etkilendiğim,yıllardır okumaktan sıkılmadığım kitapları sizinle paylaşmak istiyorum,okumuş/denemiş olanlar yorumlarını yazarsa ya da benim gibi her okuduğunda farklı bi tat buldugu kitaplar varsa ve paylasırlarsa sevinirim..Saygılarımla
İlk kitap Trevanian/Şibumi..go oyunu ve komplo teorisiyle ilgili mükemmel bi kitap
Sonraki ikisi felsefe Nietzche/Zerdüst böyle buyurdu ve Oruç Aruoba/De ki işte..Kitaplar biraz eski bir solukta can cekerek okuyamayanlar olabilir belki ama benim okudukça hayatımdaki boşlukları dolduruyorlar..bir nevi hayatımı kaydıran kitaplar ilk aklıma gelenler bunlar oldu.
sayın claw öncelikle ;ths'nin yeni bir üyesi olarak ilk mesajımı size atma sebebim olan başucu kitapları olarak önerdiğiniz tüm kitaplar ; gerçekten çok başarılı ve listenize bir kaç isimde ben eklemek istedim izninizle.. milan kundera'nın varolmanın dayanılmaz hafifliği ve şaka isimli kitaplarının okunmaya değer olduğu kanaatindeyim ayrıca george orwell'dan 1984..
ve nietzche'nin böyle buyurdu zerdüşt adlı kitabını herhangi sebeple beğenmeyen arkadaşım içinse antrenman amaçlı nietzche ağladığında' yı tavsiye ediyorum kendisi benim felsefeyle tanıştığım kitaptı beğeneceğinizi umarım. (kitabın yazarı irvin d. yalom)
saygılar