Mesajı Okuyun
Old 04-09-2010, 16:52   #202
bona fides

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Yaklaşık yüzlerce mesajın sonunda anladığım yukarıda yazdıklarım oldu.

Her mesajınızda soruyla ilgisiz bir başka konuyu işlediniz. Sonuçta, dizi film gibi sorunuzun özetine bakılırsa sizin yapabileceğiniz bir şey yok; bizim yapabileceğimiz bir şey yok.

Dosyanızı kapatınız. İyi bir hafta sonu dilerim.

Sn. Av.Armağan Konyalı eğer bu cevap bana ise (ki son mesaj benim mesajım olduğundan altındaki mesajı da buna cevap olarak kabul ediyorum) ben alıntıladığınız şekilde bir soru sormadım ve yüzlerce mesaj da yazmadım... Dizi film benzetmesini de yakışıksız bulduğumu söylemeliyim...

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Maalesef her mesaj bir öncekinden farklıydı.

Yine Sn.Av.Mehmet Saim Dikici; eğer bu söyleminiz bana ise benim mesajlarımda farklılık yok, sadece eksik anlaşıldığını düşündüğüm hususlarda olayın detaylarını yazdım.

Tabi ki hiçkimseden benim dosyamla ilgili olarak benim yerime bir çözüm üretmesini beklemiyorum. Sadece sorunumu paylaşıp, değerli hukukçu meslektaşlarımın görüşünü soruyorum. Sizlerin ve benim görüşlerim farklı olabilir. Ancak yukarıda alıntıladığım mesajlarda belirtilen şekilde farklı anlatımlarda bulunup, dizi film gibi olayı ajite etmek gibi bir davranışta bulunmadığım konusunda da kendimden eminim. Neticede buradaki değerli üyeleri ikna etmek benim ne işime yarar ne de bu şekilde tatmin yoluna gidecek birisi değilim. Zira burası mahkeme de değildir ki dosyayla ilgili karar buradan çıksın... Yine de herkese değerli paylaşımları için teşekkürler...

Saygılarımla....