Mesajı Okuyun
Old 01-04-2008, 14:31   #1
Konuk

Varsayılan 3 Çocuk, Yillardir Dayak

KÜÇÜk Bİr Şehİrde Oturuyorum. Bİrİ 18 YaŞinda(erkek)okumuyor Ve ÇaliŞmiyor, Bİrİ Ortaokulda(kiz)bİr De 6 YaŞinda(erkek) Çocuklarim Var. Yenİ EvlendİĞİmden Berİ Dayak Yemekteyİm. İlk ÇocuĞuma Hamİle İken Karnima Tekmeler İle KardeŞİmİn Yaninda Bİle DÖvmÜŞtÜ. KaÇ Kez BoŞanmaya ÇaliŞtim Kİmİ Zaman Vaadlerle Kİmİ Zaman Tehdİtlerle Benİ Susturdu. Dayak Sirasinda Mahalle AyaĞa Kalkiyor, KomŞularim Kocamdan Korkularina Şahİt Olmak İstemİyor. Polİsler KaÇkez Geldİ Onlari Da Ayarladi Tutanak Tutulmadan GÖnderdİ. Dayak Esnasinda ÖlÜyorum Dİye Telefon İle Yardim İstedİm Gelen Olmadi Karakoldan. 3 GÜn Yataktan Kalkamadim.ancak Bu Şekİlde Bİr Dayaktan Sonra Hastaneden AldiĞim Rapor Mevcut. Evİmİz Var. YazliĞimiz Var. Ve Benİm ÜstÜme Bİr Arsa Var. Bİr De Bİr Bayanla MesajlaŞtiĞini AldattiĞini ÖĞrendİm. (mesajlar Delİl Olurmu?)kendİsİ De Kabul Edİyor. Ancak BoŞansam Da Onunla Evlenmem Zaten Dİyor. Önceden Sİnİr Esnasinda DÖvÜyor Sİnİrİ GeÇİnce SakİnleŞİp BariŞmaya ÇaliŞiyordu Ancak Artik KÜÇÜkoĞlumu Sen Çİzgİfİlm İzle Dİye Odaya Kİtlİyor Benİ BaŞka Bİr Odaya Ve ÖldÜresİye DÖvÜyor. Ananin Evİne Gİt Dİye Kovuyor Hakaretler Edİyor.
Annemler YaŞli İnsanlar Ve Durumlari Da KÖtÜ, Kizimin Okulu Var Dİye Evde Kalmaya Devam Edİyorum Ancak KonuŞmuyorum. Her An Tekrar DÖvecek Korkum Var BoŞanma Davasi AÇacaĞimi Bİlİyor. Kendİsİ Evİ VermeyeceĞİnİ Bİzİm Gİtmemİzİ SÖylÜyor. Arsayi Satsam Da Ev Almam İÇİn Yetmez, Nafaka Alsam Kİraya Belkİ Yeter Nasil GeÇİnİrİz Çocuklarla.. Bu Durumda Maddİ AÇidan Ne Yapabİlİrİm. Sadece BoŞanma Davasi Mi AÇmaliyim? LÜtfen Yardim Edİn.