Mesajı Okuyun
Old 01-04-2008, 10:10   #1
Konuk

Rahatsiz boşanmak istiyorum

sayın avukatlar

ben 13 yıldır evliyim .eşim 3 sene önce evi bir kadın için terkedip dava da açıp sonra özür dileyerek geri dönmüştü.ben de oğlumuz ufak olduğu için affettim.bir de eşim terör gazisi olduğu için bunalımda olabilir diye düşünmüştüm bu yüzden de anlayışlı olmak istedim .ama maalesef ki eşim 2007 haziranda evi yeniden terketti.kasımda bir dava açtı ama yetki itirazı olduğu için dava lehime kapandı.yenisini 5 aydır açmadı.anlaşmalı boşanmak istedi olur dedim ve isteklerimi sundum .kabul etmedi ve 14 nisan 2008 tarihli yeni bir dava açtı.benim 9 aydır kiramı ve masraflarımı annem ve anneannem karşılıyor.ayda sadece 250ytl oğlumuz için para veriyor bana bakmak zorunda değilmiş çünkü.terör gazisi olduğu için devletten zaten emekli artı çalışmışlığı var ve ssk dan da emekli.üzerine kayıtlı iki arabasından birini o aldı birini bana vermişti.zaten bana verdiği arabanın yarısı benim .çünkü kaza yapan arabamı satıp bunu almıştık.ama şimdibu arabayıda elimden aldı ancak benden hiçbişey talepetmeden boşanırsan veririm diyor.oysa anneme çok borcu var.süper iyi bir insan nasıl bu hale geldi hiç anlamış değilim.ama artık bu haksızlığa son verilmesini istiyorum .şimdi sayın yetkililer sizce haklarım neler ? ben çalışmıyorum .bu ikinci hatası olduğu ve beni beş parasız bıraktığı için de eşimi affetmiyorum .yardımcı olursanız çok sevinirim .
saygılarımla