Mesajı Okuyun
Old 24-08-2011, 10:17   #7
AV.SALİH KURT

Varsayılan Hazİneden Vekalet Ücretİ Alma

Alıntı:
Yazan lawyersword
Öncelikle herkese iyi çalışmalar;
Ağır Ceza Mahkemesinde girdiğimiz karar duruşmasında sanığın beraatine karar verilerek avukatlık ücretine hükmedildi ve kısa kararda bu husus mahkemece belirtildi.Söz konusu avukatlık ücretinin nasıl tahsil edileceği hususunda değerlendirmeniz için şimdiden teşekürler

[Teşekkür] [Yanıtlayın]
AV.SALİH KURTÜye KimliğiAV.SALİH KURT İsimli Üyeye Özel Mesaj GönderinAV.SALİH KURT İsimli Üyeye Email GönderinAV.SALİH KURT İsimli Üyenin Tüm Mesajları ArayınAV.SALİH KURT İsimli Üyeyi Arkadaş Listenize Ekleyin
Dün, 17:51 #21
AV.SALİH KURT vbmenu_register("postmenu_498650", true);

Üye

Yer: Kırklareli
Teşekkür: 4

Hazİneden Vekalet Ücretİ Alma
Sayın Meslekdaşlarım,
Aşağıdaki 25.05.2011 tarihli dilekçe ile başvurdum.15.08.2011 tarihinde para hesabıma geçti.Fatura kesmedim.
Dilekçedeki "Yetki Belgesi" belediye başkanı seçilen avukat arkadaşın davayı bana devrederken vermiş olduğu belgedir.

BABAESKİ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI’NA

Babaeski Sulh Ceza Mahkemesi’nin ekteki 2010/237E.,2011/97 K.sayılı kesinleşen ilamı ile sanık müvekkilim GÜLŞEN DAL lehine 550 TL.’nın hazineden alınarak müvekkilime verilmesine karar verilmiştir.

Bu paranın müvekkilime vermek üzere tarafıma ödenmesi için gerekenin yapılmasını arz ve talep ederim.27.05.2011

AV.SALİH KURT
Babaeski Ziraat Bankası
İBAN NO :TR 300001000098078984105001
EK :Kesinleşmiş Mahkeme Kararı.
Vekaletname.
Yetki Belgesi