Mesajı Okuyun
Old 02-09-2008, 07:24   #5
ParanoidAndroid

Alıntı:
Yazan Sn.Tobaccoexper
Sayın Paranoid Android Anlar evladım ekibinde size destek vermekten zevk duyarım

Ekibimize hosgeldiniz efendim.. Sizi temsilci ilan ediyorum.. gorevinizde basarilar diliyorum

Alıntı:
Yazan Sn.Korayad
Bir Newyorklu olarak Siz anlatın, insanlar JFK havalaalanında niye Yaprak Dökümünü seyrediyor?

Demek unumuz New York'a kadar ulasti.. gururlandim ekibimle dogrusu.. Efenim, biz yazdik o receteyi.. Ucak gelmemis, ne yapsinlardi benim guzel insanlarim, ha sorarim size! Anlat Evladim ekibi online hizmette de slnlr tanimiyor.. Turkiye'de cok sevilen diziyi taaa New York'lara goturduk efenim.. Tedavilerini tamamladiktan sonra, ucaklarina gule oynaya bindi benim guzel insanlarim.. Kiyas efenim, kiyas da tedavi yontemlerimizden biri.. Ucagin gecikmesinin verdigi slklntlyl dagitacak guclu bir acinin yansitilmasi gerekiyordu.. Yaprak Dokumu'nde acidan bol ne var, sorarim size.. Necla'nin cektikleri bile yeter tedavinin basarisina.. Saygilar efenim..

Alıntı:
Yazan Sn.Av.Neslihan
Ben de anlat evladım ekibinin bir üyesi olmaktan onur duyacağım.

Hosgeldiniz ekibimize..

Alıntı:
Yazan Sn.Av.Neslihan
Ancak ben de gerektikçe derdimi anlatabilirim deği mi ? Ben daha az duygusal ve yüzeysel biri, hatta deyim yerindeyse azcık taş kafa olmak isterim. Ne yapmalıyım bu konuda?

Sayin Av.Neslihan, efenim siz simdi diyorsunuz ki; benim cok guzel bir burnum var ama kirdirmak istiyorum.. Olmaz ki efenim.. Sizin yapmaniz gereken, uzulmenize neden olan yuzeysel insanlardan uzaklasmak; derinlik onemlidir; guzel olandir.. sizin recetenize uc adet anti-yuzeyselinsan asisi yaziyorum.. Bir yil koruma garantili.. Bu asilari uc aya yayiniz.. Ilk ay icin size kolayliklar diliyorum efenim, neden mi? devam ediniz okumaya..
ilkini vuruldugunuzda cevrenizdeki yuzeysellerde bir artis meydana gelecek
ikinci asi ise onlari sizden uzaklastirmaya yarayacak
ucuncu asi bu durumunuzu bir yil kadar korumada etkili

Gecmis olsun..